Zde jsou zveřejňována naše prohlášení určená pro tisková media.

23.02.2016 Anesteziologicko-resuscitační oddělení v nově vybudovaných prostorách

V říjnu 2015 proběhl v nemocnici formou osobní pohovorů motivační audit zaměstnanců, který se zaměřoval na jejich spokojenost a náměty na zlepšení ve čtyřech oblastech.

27.01.2016 Nadace Křižovatka

Dne 26.01.2016 obdrželo novorozenecké oddělení Nemocnice Boskovice s.r.o. od Nadace Křižovatka 5 monitorů dechu BABYSENSE II., které převzal jednatel prof. MUDr. Miloš Janeček, CSc. a primář dětského oddělení MUDr. Michal Klimovič, Ph.D.

2.11.2015 Tisková zpráva o Motivačním auditu v Nemocnici Boskovice s. r. o.

6.08.2015 Nemocnici navštívil předseda vlády a ministr zdravotnictví

„Je potěšitelné, že nemocnice je ekonomicky stabilizovaná, má zajištěn kvalitní personál, a to velmi dobře i v oborech, se kterými se potýkají i mnohem větší zařízení, jako je například dětské lékařství, a že má i jasnou vizi a strategii dalšího rozvoje,“ řekl na následné tiskové konferenci ministr zdravotnictví.