O nás

Nemocnice v Boskovicích poskytuje ambulantní a lůžkovou péči v základních oborech pro spádovou oblast boskovicka, blanenska a přilehlých regionů.

Naším základním a nejvyšším posláním je léčit a ošetřovat nemocné v souladu se současnými dostupnými poznatky lékařské vědy. Hlavním našim zájmem je za každých okolností a v každé situaci prospěch nemocných.

Nemocnice Boskovice s.r.o. je úspěšná a rozvíjející se nemocnice, která chce nabízet svým klientům/pacientům kvalitní zdravotní péči. O obecně dobré pověsti naší nemocnice a rostoucí důvěře pacientů svědčí i rostoucí počet pacientů, kteří vyhledávají naše služby.

Věříme, že na našich stránkách najdete právě ty informace, které hledáte a které Vám usnadní kontakt s námi.