Váš prohlížeč je zastaralý, některé prvky těchto stránek se nemusí zobrazovat korektně. Prosím aktualizujte ho nebo nainstalujte jiný.

Kopie Vitamin C parenterálně

V posledních letech se stává hitem infuzní podávání vitamínu C pro jeho silné protizánětlivé, protiinfekční a protinádorové účinky. Vysoké dávky céčka navíc působí antioxidativně, tedy neutralizují volné kyslíkové radikály, jež jsou příčinou chronických zánětlivých chorob. Podporují také detoxikační reakce v játrech, účinkují při silné únavě, bolestech pohybového ústrojí, při virozách (hepatitidy, infekce EB viry, cytomegaloviry, herpes viry), při borelióze, revmatoidní artritidě, těžších zápalech plic. Zlepšují hojení ran (bércové vředy, proleženiny), je možné je indikovat i při chronických infekcích nebo unaveným a stresovaným manažerům jako prevenci syndromu vyhoření.

Nabídněme tuto možnost i v naší nemocnici lidem, kteří se zajímají o své zdraví. Procedura není hrazena ze zdravotního pojištění. Informace o ceně léčivého přípravku a způsobu aplikace v lékárně.

PRO:

  • Zvýšení imunity, snížení únavy

  • Bolesti pohybového aparátu

  • U sportovců i těžce pracujících

  • Detoxikace

  • Rekonvalescence

 

Pokud si nevíte rady, kontaktujte svého lékaře nebo lékárníka.

Pečlivě čtěte příbalovou informaci. Správné použití konzultujte se svým lékařem či lékárníkem.