Váš prohlížeč je zastaralý, některé prvky těchto stránek se nemusí zobrazovat korektně. Prosím aktualizujte ho nebo nainstalujte jiný.

Kopie Tradiční návštěva Mikuláše na dětském oddělení

Mikulášská nadílka 5. prosince dopoledne vykouzlila úsměvy na tvářích malých i velkých pacientů na dětském oddělení boskovické nemocnice.

V převlecích za Mikuláše, čerta a anděla připravili žáci Vyšší odborné školy zdravotnické Boskovice hospitalizovaným dětem tradiční příjemné rozptýlení. I když se někteří malí pacienti trošku báli a jiní ostýchali, nakonec se všichni smáli, recitovali a zpívali vánoční koledy.

Na závěr Mikuláš se svou družinou všechny děti odměnil balíčkem s drobnými dárečky a slíbil návštěvu zase za rok.

V adventním čase tak byla návštěva Mikuláše pro hospitalizované děti příjemným zpestřením jejich pobytu v nemocnici a společné vystoupení pobavilo i sestřičky a další personál.

Rádi bychom touto cestou poděkovali Vodárenské akciové společnosti, a.s., která každoročně mikulášské balíčky pro nemocnici připravuje a také studentům Vyšší odborné školy zdravotnické Boskovice za potěšení těch, kteří si návštěvu Mikuláše, čerta a anděla nemohou ze zdravotních důvodů užít ve svém domově společně se svými rodinami a blízkými.