Kopie Tradiční návštěva Mikuláše na dětském oddělení

Mikulášská nadílka 5. prosince dopoledne vykouzlila úsměvy na tvářích malých i velkých pacientů na dětském oddělení boskovické nemocnice.

V převlecích za Mikuláše, čerta a anděla připravili žáci Vyšší odborné školy zdravotnické Boskovice hospitalizovaným dětem tradiční příjemné rozptýlení. I když se někteří malí pacienti trošku báli a jiní ostýchali, nakonec se všichni smáli, recitovali a zpívali vánoční koledy.

Na závěr Mikuláš se svou družinou všechny děti odměnil balíčkem s drobnými dárečky a slíbil návštěvu zase za rok.

V adventním čase tak byla návštěva Mikuláše pro hospitalizované děti příjemným zpestřením jejich pobytu v nemocnici a společné vystoupení pobavilo i sestřičky a další personál.

Rádi bychom touto cestou poděkovali Vodárenské akciové společnosti, a.s., která každoročně mikulášské balíčky pro nemocnici připravuje a také studentům Vyšší odborné školy zdravotnické Boskovice za potěšení těch, kteří si návštěvu Mikuláše, čerta a anděla nemohou ze zdravotních důvodů užít ve svém domově společně se svými rodinami a blízkými.