Kopie TENA – moderní hygiena

Při inkontinenci je potřeba více než jen měnit inkontinenční vložky. Proto se na trhu objevily nové přípravky značky TENA, pro pacienty trpící inkontinencí. Jedná se o hygienické pomůcky, kterými pacienta nejen očistíte, ale zároveň i ošetříte jeho pokožku.

Modrá řada hygienických pomůcek pokožku zbaví nečistot a agresivních látek, ošetří a vyživí ji. Vybrat si můžete buď vlhčené ubrousky v cestovním balení 48ks, vlhčené žínky, čistící pěnu nebo mycí gel a to vše bez oplachování vodou.

Žlutá řada má funkci ochrannou, jedná se o zinkovou mast a ochrannou vazelínu.

Růžová řada zajistí dostatečnou hydrataci aplikací pleťového mléka nebo krému.

Výrobky modré řady máme přímo skladem v naší lékárně, žlutou či růžovou řadu objednáme dle Vašeho přání do druhého dne.