Váš prohlížeč je zastaralý, některé prvky těchto stránek se nemusí zobrazovat korektně. Prosím aktualizujte ho nebo nainstalujte jiný.

Kopie Poděkování

Všem lékařům , sestřičkám a pomocnému personálu JIP ,porodního a novorozeneckého oddělení

 
Jmenuji se Romana Bednářová, je mi 40 roků a díky Vám všem oslavím i své 41. narozeniny. Moje děti Adélka nar. 2001 v Boskovické nemocnici — porod MUDr Chroustová a MUDr Machač, Vendulka nar.2006 v Boskovické nemocnici — porod MUDr Chroustová a Pavlík nar.2015 v Boskovické nemocnici — komplikovaný porod MUDr Chroustová a MUDr Machač pro tyto tři děti jsem tu zůstala právě díky lékařům Boskovické nemocnice.

...když jsem před vánocemi byla na kontrole v poradně u paní doktorky Ley Chroustové a ona říkala : „ paní Bednářová ,když by jste potřebovala nebo se něco dělo, tak sloužím 25.12. a na Nový rok .." vůbec jsem netušila,že obě nabídnutá data se uvidíme. 26.12.2015 v pět hodin ráno jsem začala předčasně o měsíc rodit, volala jsem ihned do Boskovické porodnice, kde mě ochotně přepojili na doktorku Chroustovou.Řekla ,že mě odtíká plodová voda,abych dojela, že to zvládneme ,že sice ráno končí a odjíždí na dovolenou,ale můj porod ještě zvládne. Dorazila jsem do porodnice, kde se mne ihned ujaly sestřičky porodního oddělení, vše šlo jako po másle,už jsem se těšila na mého chlapečka... jenže Porod byl plánován sekcí,vzhledem k dvěma předchozím, ale něco bylo jinak...Probudila jsem se v obrovských bolestech, břicho v jednom ohni,kolem mne přístroje , sestřičky,lékař ,nebyl to poporodní pokoj ....netušila jsem co se děje, co se stalo.
Službu konající lékařka,jejiž jméno si bohužel nepamatuji, za což se omlouvám, mě sdělila,že bohužel na sále nastaly velké komplikace.Z plánované krátké sekce jsem nakonec byla na sále 2,5hodiny. Doktorka Chroustová , která vedla porod již mého třetího dítěte zjistila ,že jsem začala masivně krvácet.Bylo to tak velké ,že přivolala k operaci primáře MUDr Machače a začal boj o můj život, o život maminky tří dětí, maminky,která ještě ani neviděla svého malého chlapečka.Díky obrovské profesionalitě a zkušenostem lékařů a jak mi bylo dodatečně řečeno, především díky panu doktorovi Machačovi jsem přežila. Později sestřičky i ostatní lékaři říkali,že to bylo opravdu o fous, že bylo obrovské štěstí, že měl příslužbu pan doktor, že tak náročnou operaci jeden zkušený operatér nezvládne.
Při velké vizitě mi pan doktor Machač pevně stisknul ruku se slovy : „ ženská vy poděkujte tomu nahoře....bylo to o fous"
Já jsem mu poděkovala,ale především musím poděkovat všem lékařům ,všem sestřičkám a pomocnému personálu.Neměli to se mnou lehké,měla jsem obrovské bolesti, nadávala jsem , brečela, byla jsem zoufalá, přidalo se mi několik dalších komplikací,ale sestřičky ty především měly se mnou svatou trpělivost, ochotně mi pomáhaly,vždy s úsměvem, vlídným slovem a s laskavostí. V dnešní době bohužel není takový přístup samozřejmostí. Já mohu jenom chválit jak lékaře tak sestřičky , protože mají opravdu psychicky a fyzicky náročnou práci ne vždy dobře oceněnou a přesto zde v Boskovické nemocnici mají lidskou tvář plnou pochopení,ochoty porozumění a především jsou to profesionálové na svém místě....

Děkuji všem a budu do smrti vděčná, 26.12. budu vždy slavit druhé narozeniny.

Omlouvám se doktorce Chroustové, která díky mě málem nestihla dovolenou a beztak ji měla právě kvůli mně neklidnou....vím,že několikrát telefonovala do nemocnice,jak se mi daří...a toto je známka naprosté profesionality,oddanosti své profesi a velké lidskosti.

DĚKUJI paní doktorko CHROUSTOVÁ
DĚKUJI pane doktore MACHAČI
DĚKUJI SESTŘIČKÁM