Váš prohlížeč je zastaralý, některé prvky těchto stránek se nemusí zobrazovat korektně. Prosím aktualizujte ho nebo nainstalujte jiný.

Kopie Poděkování z 11.1.2015


Vážené vedení  nemocnice,

Touto cestou bych ráda poděkovala celému gynekologicko – porodnickému oddělení za výbornou péči při mé hospitalizaci a poté i při porodu syna Adama dne 17.12.2014.

Vzhledem k tomu, že jsem do loňského roku žila 10 let v Brně, na začátku těhotenství mě ani na chvíli nenapadlo, že bych porodila jinde než ve FN Brno. Navíc jsem se od začátku obávala možných komplikací jak v průběhu těhotenství  tak u samotného porodu a to z důvodu mých dlouhodobých problémů s vysokým krevním tlakem. Nicméně na základě velmi kladných ohlasů na Vaše gynekologicko-porodnické oddělení z mého okolí jsem se rozhodla, že půjdu rodit do nemocnice v Boskovicích.

V listopadu jsem byla týden hospitalizována na gynekologickém oddělení a poté jsem nastupovala v termínu porodu k indukci, celkem jsem tedy u Vás v nemocnici strávila 13 dní. Popravdě jsem dle všech doporučení čekala, že bude vše probíhat na vysoké úrovni.  Nečekala jsem však takovou ochotu, vstřícnost a hlavně lidský přístup od drtivé většiny personálu. Opravdu jsem se nikdy v žádné nemocnici nesetkala s tak dobrým a profesionálním přístupem.

Děkuji primáři MUDr. Janu Machačovi a jeho skvělému týmu za velice profesionální, lidský a přátelský přístup. Jmenovitě pak MUDr. Tomáši Cackovi, MUDr. Renatě Sklářové a MUDr. Martině Železné Teyschlové.

A samozřejmě velké díky patří všem sestřičkám, které během těch nejnáročnějších chvil dokázaly psychicky podpořit, být stále příjemné, ochotné, usměvavé, trpělivé a vzorně se staraly. Velice děkuji za vše Mgr.Renatě Kolářové, která porod vedla, dále pak Ludmile Staňkové, Bc. Petře Čížkové, Heleně Válkové, Antoinette Krejčí a Bc. Vilmě Šejnohové. Na novorozeneckém oddělení pak Janě Navrátilové a Editě Korytářové.

Celému porodnickému oddělení přeji jen samé spokojené maminky!  Vaši porodnici všem vřele doporučuji a ještě jednou za vše DĚKUJI!

S pozdravem

 

Darina Bělehrádková a syn Adámek

Rozseč nad Kunštátem