Váš prohlížeč je zastaralý, některé prvky těchto stránek se nemusí zobrazovat korektně. Prosím aktualizujte ho nebo nainstalujte jiný.

Kopie Otevření nového klientského centra v Nemocnici Boskovice


Nemocnice Boskovice ve čtvrtek 30. 4. 2015 otevřela nové Klientské centrum. Vzniklo tak kontaktní místo pro pacienty i zaměstnance, kde se koncentrují všechny potřebné služby.

„Otevření centra je jeden z důležitých kroků při naplňování cíle vytvořit v nemocnici přátelskou atmosféru“ zdůraznil jednatel nemocnice Dan Navrátil, MSc, MBA při slavnostním otevření.

Na jednom místě si tak mohou pacienti a jejich doprovod vyřídit příjem k hospitalizaci, získat informace o poskytovaných službách, dostat výpisy ze zdravotnické dokumentace včetně kopírování, využít služeb podatelny a také pokladny. Zaměstnanci si zde mohou vyřídit některou agendu se zaměstnavatelem. V neposlední řadě vzniklo konečně důstojné místo pro duchovní rozjímání, neboť součástí centra je i nemocniční kaple.

Nemocnice se tímto krokem snaží zvyšovat kvalitu jak zdravotních, tak i doprovodných služeb. „Snažíme se odstraňovat anonymní okénka a nahrazujeme je postupně recepcemi, kde má náš klient přímý kontakt z očí do očí s našimi pracovníky. “ nastínil svoji vizi Navrátil. „Zajímá nás také názor a podněty pacientů“, dodal.

Slavnostní otevření bylo spojeno s aktem požehnání nemocniční kapli farářem.

V nově vymalovaném a nasvíceném vestibulu byla instalována nová orientační tabule. Zároveň zahajuje provoz oční optika u vstupních dveří do nemocnice.