Váš prohlížeč je zastaralý, některé prvky těchto stránek se nemusí zobrazovat korektně. Prosím aktualizujte ho nebo nainstalujte jiný.

Kopie Otevřeli jsme novou lékárnu na náměstí v Boskovicích


Dne 19.1.2015 jsme zahájili provoz v nové nemocniční lékárně, která se nachází na Masarykově náměstí v Boskovicích, kde se lékárna pod jiným provozovatelem nalézala již předtím. Lékárna prošla celkovou rekonstrukcí, kterou jsme zvládli takřka v rekordním čase. Podstatnou součástí bylo vybudování bezbariérového vstupu. Interiér byl kompletně zmodernizován a vybaven novým nábytkem, čímž prostor lékárny získal nový moderní vzhled. Nechybí zde ani koutek pro nejmenší.

Lékárna poskytuje služby a sortiment léčiv v rozsahu a kvalitě, na jakou jsou zvyklí zákazníci přímo v lékárně v nemocnici.

Doufáme, že otevřením naší nové pobočky na náměstí jsme přispěli jak ke zkvalitnění lékárenské péče v našem městě, tak i k naší snaze opět se více přiblížit našim klientům. Jedná se o další krok, aby boskovická nemocnice byla veřejností vnímána jako přátelská nemocnice pro všechny naše pacienty a klienty.
 

Zároveň děkujeme všem, kteří naši novou lékárnu na náměstí navštíví a tím podpoří svoji nemocnici.