Váš prohlížeč je zastaralý, některé prvky těchto stránek se nemusí zobrazovat korektně. Prosím aktualizujte ho nebo nainstalujte jiný.

Kopie Novinky v lékárně

Novinky v lékárně

 

Paralen horký nápoj bez cukru 500mg por.plv.sol.12

 

Paracetamol, léčivá látka přípravku PARALEN horký nápoj bez cukru 500 mg, působí proti bolesti a snižuje zvýšenou tělesnou teplotu. PARALEN horký nápoj bez cukru 500 mg je určen ke snížení horečky při chřipce, nachlazení a jiných infekčních onemocněních.

 

PARALEN horký nápoj bez cukru 500 mg je také vhodný při bolestech různého původu, např. při bolestech hlavy, zubů, bolestivé menstruaci, bolesti pohybového ústrojí provázející chřipku a nachlazení a bolesti zad.

 

Tento přípravek je určen pro dospělé a dospívající od 12 let věku.

 

Rymanos na uvolnění dýchacích cest – 30 tbl

Černý bez - Přispívá ke správné funkci dýchacích cest a imunitního systému

 

Sporýš lékařský - Přispívá ke správné funkci imunitního systému a dýchacích cest, přináší úlevu v případě škrábání v krku

 

Oregano - Přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem, podporuje správnou funkci horních dýchacích cest

 

Proskurník lékařský - Působí antibakteriálně, přináší úlevu v případě škrábání v krku

 

Majoránka zahradní - Přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

 

Přípravek je určen pro dospělé.

 

 

 

Rymanos sirup 150 ml

Černý bez - Přispívá ke správné funkci dýchacích cest a imunitního systému

 

Sporýš lékařský - Přispívá ke správné funkci imunitního systému a dýchacích cest, přináší úlevu v případě škrábání v krku

 

Proskurník lékařský - Působí antibakteriálně, přináší úlevu v případě škrábání v krku

 

Hořec žlutý - Má stimulující vlastnosti, proto dodává pocit energie.

 

Přípravek je určen pro dospělé a děti od 3 let.