Váš prohlížeč je zastaralý, některé prvky těchto stránek se nemusí zobrazovat korektně. Prosím aktualizujte ho nebo nainstalujte jiný.

Kopie Nemocnice Boskovice spustila nový web

Boskovice – Vytvořit z Nemocnice Boskovice maximálně přátelské zařízení, ve kterém se klienti budou snadno orientovat. To je cíl, který dlouhodobě sleduje její vedení. Nedílnou součástí celkové proměny nemocnice se staly také nové webové stránky. „Ty původní nebyly pro pacienty dostatečně srozumitelné. Proto jsme jim dali novou podobu. Veškeré informace jsou nyní rozděleny do několika přehledných sekcí na úvodní stránce,“ přiblížil novinku jednatel nemocnice Dan Navrátil MSc, MBA.

Základní tematické členění stránek se větví na sedm oblastí. Návštěvníci se dozvědí, jak postupovat, pokud jdou do nemocnice na návštěvu nebo na vyšetření, co obnáší hospitalizace, jak se objednat do ambulance, jak darovat krev, jak funguje lékařská pohotovost, a jak se mohou celkově v nemocnici orientovat.

Nové webové stránky jsou zároveň upraveny tak, aby si návštěvníci nemohli nevšimnout sekce Aktuality. Na úvodní stránce jim tak hned padnou do oka zajímavosti o tom, co se právě v nemocnici nebo obecně ve zdravotnictví děje. „Aktuality budeme zhruba jednou týdně doplňovat o nové informace. Nyní si zájemci mohou přečíst například to, v jaké je naše nemocnice kondici, jak vzdorovat chřipce nebo příběh pacienta,“ popsal Navrátil.

Na novém webu nechybí ani poradenská zóna a kontakty na veškerá oddělení nemocnice. Klienti si také mohou přečíst, jak mohou nemocnici podpořit svým nákupem v přilehlé lékárně a získají podrobnosti o plánovaném centru klientských služeb. „Chceme jej začít budovat v příštím roce. Veškeré administrativní služby soustředíme na jednom místě v přízemí. Budou tam například kopírovací přístroje, pokladna, informace a vše potřebné pro pacienty i lékaře,“ poodhalil jednatel nemocnice.