Váš prohlížeč je zastaralý, některé prvky těchto stránek se nemusí zobrazovat korektně. Prosím aktualizujte ho nebo nainstalujte jiný.

Kopie MOTORKÁŘI OBDARUJÍ NOVOROZENECKÉ ODDĚLENÍ

Motorkáři obdarují novorozenecké oddělení Nemocnice Boskovice s.r.o.

Motosraz K7 ve Voděradech je již tradiční akcí nejen motorkářů, ale i rodin s dětmi a všemi, kteří mají rádi dobrou muziku a chtějí přispět na dobrou věc.

KilianGang jsou motorkáři, kteří přispívají na pomoc rodinám postižených dětí a dobročinné účely. Organizátor voděradského motosrazu Tomáš Opluštil letos do seznamu obdarovaných zařadil i novorozenecké oddělení naší nemocnice, kam budou zakoupeny a předány speciální pelíšky NEOBED pro dříve narozené děti, a to včetně pračky a sušičky.  

Na motosrazu hrají přední české kapely, ale probíhá i charitativní dražba dresů, do které se může zapojit každý, kdo chce přispět na dobrou věc.

Nemocnice Boskovice s.r.o. děkuje motorkářům i všem, kteří svou účastí nebo příspěvkem přispějí a pomohou.  

Kdo se rozhodne strávit víkend s celou rodinou, nebude litovat. Děti do 15let v doprovodu rodičů mají vstup zdarma, k využití je skákací hrad, malování na obličej, moto fotky, dílničky, soutěže o ceny apod. Na místě budou workshopy: Aplikace Záchranka, Besip, RaceVest.cz – japonské airbagové vesty, Magazín MotoRoute, Elektro endura Kuberg, STK pro chlapy, prezentace Beneli (René Moto) a další.

program

sponzoři

mapka areálu

dražba

rozhovor