Váš prohlížeč je zastaralý, některé prvky těchto stránek se nemusí zobrazovat korektně. Prosím aktualizujte ho nebo nainstalujte jiný.

Kopie Kojenecké lahvičky Philips AVENT

Redukce koliky u novorozenců

Klinicky ověřeno

 

V roce 1984 se s představením kojenecké láhve zrodila značka AVENT, která udala směr kojeneckým lahvím po celém světě.

První, kdo si všiml nedostatečnosti standardních kojeneckých lahví, byl vlastník společnosti Edward Atkin. Edward se pustil do navrhování kojenecké láhve, která by se stala druhou nejlepší možností po kojení. Vytvořil nejlépe navrženou a nejlépe zkonstruovanou kojeneckou láhev na světě.

Láhev společnosti Philips AVENT má široký krk a základnu, aby se snadněji čistila a plnila.

Ceny

Výrobky společnosti Philips AVENT doporučují lékaři, chválí je maminky a jsou světově uznávané, protože nabízejí vynikající výběr způsobů krmení novorozeného dítěte, kojence a batolete. Uznání a podporu získal i design továrny.

Dudlík Philips AVENT

Dudlík pracuje s přirozeným sacím rytmem dítěte. Miminko si stejně jako při kojení samo kontroluje rychlost průtoku mléka. Unikátní pružný okraj dudlíku funguje jako jednosměrný ventil. Dudlík umožňuje během krmení proudění vzduchu do lahvičky, čímž zamezuje vzniku vakua v lahvičce.

Dítě se nemusí při krmení pouštět a může pít souvisle jako při kojení bez polykání vzduchu. Tichý šumivý vzduch nebo bublinky jsou známkou toho, že vzduch proudí do lahvičky a nikoliv do bříška dítěte. Právě polykaný vzduch během krmení vyvolá pláč způsobený bolestivou kolikou nebo nadýmáním.

Přirozený tvar dudlíku AVENT zaručuje správné přiložení a usnadňuje kombinaci kojení a krmení lahví.

Kombinace kojení a krmení z láhve

Než zavedete krmení z láhve vedle kojení, budete potřebovat řadu věcí.

Zvolte si láhev, která vašemu dítěti poskytne takové zážitky z krmení, jež se co nejvíce blíží zkušenostem s kojením. Takto proběhne přechod od kojení na krmení z láhve tím nejhladším způsobem.

Pro začátek budete potřebovat 3 nebo 4 láhve a několik dudlíků s různým průtokem, které se přizpůsobí vašemu dítěti během růstu. V ideálním případě zkuste s prvním předložením láhve dítěti do chvíle, než se kojení stabilizuje (přibližně 3 až 4 týdny po narození).

Pokud se hodláte vrátit do práce, začněte krmit z láhve nejméně dva týdny předtím, než nastoupíte do práce. Dítěti může zvykání na krmení z láhve chvíli trvat.

 

Několik tipů:

  • Buďte trpělivá. Některé děti se napijí trochy mléka, mohou usnout a odpočinout si, a poté se vzbudí a ještě se napijí.

  • Během krmení držte láhev nakloněnou, aby byl dudlík vždy plný mléka a zabránil dítěti v polykání vzduchu.

  • Snažte se zavést návyk odříhnout v polovině krmení a po krmení.

  • Držte láhev tak, aby s vámi dítě mohlo udržovat oční kontakt. Krmení z láhve může být fyzicky stejně uspokojivé, jako kojení, pokud své dítě přivinete k sobě.

  • Nabídněte dítěti lahev o něco později, než je obvyklá doba krmení, aby mělo větší hlad i zájem.

  • Ohřejte dudlík teplou vodou, aby byl lákavější.

  • Kápněte na špičku dudlíku trochu mléka. Když ho dítě ochutná, možná bude chtít další, a začne sát

Řada Clasic+

Dobré papání, dobrý spánek

 - omezuje koliku

 - omezuje nepokojné chování zejména v noci

 - antikolikový systém

Řada Natural

Přirozený způsob krmení lahvičkou

 - přirozené přisátí

 - extra jemný, široký a ohebný dudlík

 - ergonomický tvar

 Dudlíky Classic+ a Natural jsou vyrobené z jemného silikonu a jsou dostupné v 6 rozdílných průtocích