Váš prohlížeč je zastaralý, některé prvky těchto stránek se nemusí zobrazovat korektně. Prosím aktualizujte ho nebo nainstalujte jiný.

Kopie Boskovická nemocnice chystá rekonstrukce některých oddělení

UPOZORNĚNÍ PRO KLIENTY

Boskovická nemocnice chystá rekonstrukce některých oddělení

Ve druhém pololetí tohoto roku budou v nemocnici probíhat stavební úpravy. Vedení nemocnice proto prosí občany o shovívavost při dočasném zhoršení podmínek způsobené stavebními pracemi. Kromě nutných technických renovací budou modernizována a vylepšena i nemocniční oddělení.  Již v současnosti se dokončuje zateplování budov, v říjnu by měli pacienti mít svou nemocnici s novou fasádou hlavního nemocničního monobloku. Důležité jsou též práce na novém zdroji tepla a nové regulaci tepelného hospodářství. Tyto změny se komfortu pacientů dotknou jen okrajově, na rozdíl od kompletní výměny elektroinstalace v zadním lůžkovém traktu, která zhorší situaci na schodišti k lůžkovým stanicím.

Pacienty, zvláště rodiče s dětmi však jistě potěší, že se připravuje zkrášlení a nové vybavení dětského oddělení v 1. patře. Vzniknou nové pokoje, které umožní hospitalizaci dětí společně s rodiči včetně nového sociálního zařízení na pokojích. Oddělení dostane nový design, aby nemocné děti měly kromě zdravotní péče i přátelské prostředí. Rekonstrukce bude zahájena na konci prázdnin a polovina oddělení bude na určitou dobu uzavřena. Služby však zůstanou zachovány v plném rozsahu ve 2. patře, samozřejmě s určitými prostorovými omezeními. Po uvedení do provozu stanice v 1. patře se bude s úpravami pokračovat i ve 2. patře a nové dětské oddělení by mělo být kompletně dokončeno v roce 2016.

Stavební úpravy se dotknou i chirurgického oddělení A a interního oddělení B, kde budou upraveny některé pokoje s ohledem na zlepšení komfortu pacientů. Zároveň postupně proběhne malování ve východním křídle lůžkových oddělení. Omezení bude jen krátké, řádově ve dnech.

Jednatel dále rozhodl o postupné výměně významné části nemocničních lůžek a dalšího vybavení nemocničních provozů.

O jednotlivých změnách a omezeních budou občané informování jak na webových stránkách, tak informačními cedulemi v nemocnici.

Vedení nemocnice děkuje klientům za pochopení.

 

Boskovice 21.07.2015