Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Nemocnice
Boskovice

Bezpečí
Důvěra
Péče

  (+420) 516 491 111
  info@nembce.cz

Ambulance pro artroskopii a sportovní traumatologii

Ortopedické oddělení V Boskovicích zajišťuje dlouhodobě péči o sportovce a sportovní kluby regionálně i ze vzdálenějších míst republiky. Z tohoto důvodu vznikla myšlenka soustředit péči o sportovce do specializované ambulance pro artroskopii a sportovní traumatologii.

 

Naše ambulance nabízí kompletní servis nejen sportovcům s obtížemi pohybového aparátu, ale všem kteří se nechtějí sportovních aktivit vzdávat. Zajišťujeme kompletní servis od vyšetření, přes terapii a to jak ambulantní tak operační, včetně zajištění potřebné pooperační rehabilitace. Většinu nitrokloubní operativy provádíme pomocí artroskopických technik.

 

V rámci ambulantní péče nabízíme možnost aplikace speciálních léčebných přípravků na bázi kyseliny hyaluronové, jako je např. SportVis ( tenisový loket , epikondylopatie, po distorzích kotníku), Monovisc (počínající artroza, ošetření defektů chrupavek po artroskopické operaci), dále aplikaci „krevní plazmydestičky“ - Tropocells (originální PRP metoda k akceleraci regenerativních procesů v kloubu). Jsme seznámeni s inovativní terapií bolesti pomocí fyziologické regulační mediciny, MD preparáty.

 

Artroskopie je metoda umožňující operace v kloubu pomocí optiky a speciálních nástrojů, které jsou zaváděny z malých otvorů. Tato operace šetří kloubní pouzdro a okolní měkké tkáně. Operaci lze nazvat „operací klíčovou dírkou“.

 

Ambulance funguje každé pondělí a čtvrtek od 13.00-15.30 hodin. Objednat se můžete na telefonu 516 491 250.

 

Kolenní kloub

Operace menisků

Operace chrupavek

Operace vazů

Operace češky

 

Ramenní kloub

 

Hlezenný kloub

 

Kyčelní kloub

Hledat na webu