Covid stacionář

V naší nemocnici jsme při interním oddělení zřídili stacionář pro podávání monoklonálních protilátek rizikovým pacientům, kteří onemocněli COVID-19. Aplikací speciální léčby se u těchto pacientů pomůže předejít zhoršení průběhu nemoci a vzniku závažných komplikací.
Léčbu provádíme v prostorách covidového stacionáře, který je umístěn v zadním traktu nemocnice se samostatným venkovním vstupem. Přístup je bezbariérový a vede přes vrátnici, kde pacienta personál přesně nasměruje. Pacienti tak vůbec neprochází nemocnicí.
Aplikace spočívá v podání infuze a následné observaci na lůžku. Podle svého stavu odchází pacient po zhruba dvou až třech hodinách domů.
Bližší informace o této metodě získají pacienti u svého praktického lékaře nebo přímo na našem interním oddělení na telefonním čísle 516 491 311.