Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Nemocnice
Boskovice

Bezpečí
Důvěra
Péče

  (+420) 516 491 111
  info@nembce.cz

Očkování pro veřejnost

Nemocnice Boskovice s.r.o. zahajuje od pondělí 08.02.2021 očkování veřejnosti proti onemocnění COVID-19. Přihlašování k očkování je nutné provést přes centrální registrační systém na tomto odkazu: Očkování Covid-19 | Reservatic.

 

V případě, že jste se již zaregistrovali v systému a vybrali jste si jako očkovací místo Boskovice, přijde Vám automaticky sms zpráva s výzvou k vybrání termínu.

 

Jestliže jste se zaregistrovali do jiného zdravotnického zařízení a nyní se přesto chcete nechat očkovat v Boskovicích, je nutné provést v systému zcela novou registraci a následně výběr očkovacího místa.

 

Součástí emailového potvrzení o přiděleném očkovacím termínu by měly být formuláře Informovaného souhlasu a Souhlasu se zpracováním osobních údajů. Vytiskněte si je, prosím, a přineste je vyplněné s sebou. Informovaný souhlas se vyplňuje jedenkrát, souhlas se zpracováním osobních údajů dvakrát. Datum vyplníte na místě v den očkování. V případě, že souhlasy emailem neobdržíte, vyplníte je až na místě očkování, kde k tomu bude dostatečný časový prostor i pomoc. Bližší podrobnosti k souhlasům Vám vysvětlí přítomný lékař před samotnou vakcinací.

 

Prosím, přineste si s sebou seznam všech užívaných léků, a to buď vypsané v informovaném souhlasu, nebo na zvláštním lístku. Doporučujeme vhodnost očkování předem probrat s Vaším ošetřujícím lékařem. 

Hledat na webu