Očkovací centrum

Nemocnice Boskovice s.r.o. zřizuje očkovací centrum pro provádění vakcinace proti onemocnění COVID-19. Provoz pro veřejnost bude zahájen v souladu s pokyny Ministerstva zdravotnictví a Jihomoravského kraje zhruba v polovině února v závislosti na dodávkách vakcíny. Registrovaní uchazeči budou centrálním rezervačním systémem automaticky informováni o volných termínech očkování. Očkovací centrum bude umístěno v přízemí nemocnice se vstupem ze dvora po průchodu vrátnicí a bude viditelně označeno.

Nemocnice se s ohledem na epidemiologickou situaci snaží o obnovení plánované operativy u pacientů, jejichž zdravotní stav nevyžaduje pooperační intenzivní péči. Pacienti budou kontaktováni svým odborným lékařem. Bližší informace naleznete na webových stránkách.