Nová dětská ambulance v nemocnici

Nemocnice Boskovice otevřela novou ambulanci praktického lékaře pro děti a dorost. Reagujeme tak na chronický nedostatek pediatrů v našem regionu. Ambulance se zaměřuje na péči o děti od narození do 19 let. Ambulanci personálně zajišťují lékaři a sestry z dětského oddělení naší nemocnice. Výhodou pro pacienty je dostupnost kompletního nemocničního zázemí, jako jsou laboratorní vyšetření, RTG či navazující dětské odborné ambulance (gastroenterologická, kardiologická, nefrologická, poradna pro rizikové novorozence). V ambulanci je možné registrovat nově narozené děti i provádět přeregistraci.

detsk_a_ordinace_plak_at.png (PNG 618x874px )

Nemocnice poskytuje v současné epidemiologické situaci pouze akutní péči. Neakutní plánované výkony a vyšetření jsou do odvolání odloženy. Kontaktujte předem telefonicky příslušného lékaře, který Vám sdělí podrobnosti k Vašemu vyšetření.