info@nembce.cz

Altán pro pacienty i zaměstnance je hotový

Uprostřed zahrady Nemocnice Boskovice vyrostl nový dřevěný altán. Využít jej k relaxaci mohou jak pacienti, tak i zaměstnanci. Po mnoha jejich žádostech je totiž altán kromě laviček vybavený také popelníkem.

Ačkoliv je celý areál nemocnice striktně nekuřácký, velmi často se pacienti, ale i zaměstnanci pokoutně schovávali v některých místech, aby si mohli cigaretu zapálit. Vedení nemocnice rozhodně neschvaluje kuřáctví, nicméně o místě pro kuřáky už dlouhodobě hovořili nejen zástupci zaměstnanců, ale často se ptali také pacienti. Proto jsme se rozhodli vyjít jim vstříc, aby nepořádek z cigaret byl pouze na jednom místě a kouř byl regulovaný mimo okna nemocnice.

Lékařská pohotovostní služba pro děti a dorost bude v sobotu 20.07.2024 v provozu v době od 08:00 do 16:00 hodin. V neděli 21.07.2024 platí klasická ordinační doba, a to od 08:00 do 20:00 hodin.

Mimo uvedenou ordinační dobu je k dispozici pohotovostní služba pro děti a dorost ve Fakultní Dětské nemocnici, Černopolní 9, s nepřetržitým provozem.

Děkujeme za pochopení.