info@nembce.cz

Poděkování za vánoční dárky pro pacienty

Štědrý den v nemocnici musí někteří lidé trávit na nemocničním lůžku. Vždy se snažíme, aby pro ně tento den byl co nejpříjemnější, i když jej nemohou trávit doma se svými rodinami a blízkými. Kromě sváteční večeře pacienty čekal i malý dáreček pod vánočním stromečkem.

Děkujeme všem ochotným lidem, kteří se zapojili do naší sbírky a přinesli vánoční dárky pro pacienty. Díky této nezištné a laskavé pomoci tak byl celý den i pro naše pacienty více vánoční.

Děkujeme!

Lékařská pohotovostní služba pro děti a dorost bude v sobotu 20.07.2024 v provozu v době od 08:00 do 16:00 hodin. V neděli 21.07.2024 platí klasická ordinační doba, a to od 08:00 do 20:00 hodin.

Mimo uvedenou ordinační dobu je k dispozici pohotovostní služba pro děti a dorost ve Fakultní Dětské nemocnici, Černopolní 9, s nepřetržitým provozem.

Děkujeme za pochopení.