Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Nemocnice
Boskovice

Bezpečí
Důvěra
Péče

  (+420) 516 491 111
  info@nembce.cz

Pochvala od dcery pacientky Interny B

Děkujeme za pochvalu, kterou jsme obdrželi od dcery naší pacientky, která byla hospitalizovaná na interním oddělení. Citujeme velmi krásná pochvalná slova:


„Ráda bych tímto vyjádřila velké poděkování za péči o moji maminku Hanu Vandírkovou, která se ve Vaší nemocnici léčila v květnu a červnu tohoto roku. Byla hospitalizovaná na interně B. Svoje poděkování jsem vyjádřila i panu primáři a vrchní sestře s tím, aby ho předali všem, kterých se týká.
Jsem bývala zdravotní sestra (pracovala jsem na ARO), tak vím, že s interním oddělením bývají spojena ne právě lichotivá označení - smrdí to tam, je to odkladiště, nestarají se o ně, nezájem -bohužel při předchozích hospitalizacích maminky jsem se s tímto často setkala.
Proto jsem byla i v té neskutečné hrůze z maminky stavu fascinována jako bývalý zdravotník interním oddělením Vaší nemocnice.
Všude čisto, v jakoukoli denní dobu jsme přišli, já i sourozenci, maminka byla čistá, voňavá, učesaná, namazaná ústa, a to nejen ona, ale i všichni pacienti. Nikdo tam neležel jako odložený nepotřebný balík. Nesetkali jsme se s jakoukoli nevolí personálu, nikdy ani náznak toho, že bychom nebyli vítáni a překáželi. Naopak nabídka kávy v našem rozpoložení od vrchní sestry fungovala jako nesmírně lidský prvek.
Komunikace personálu s pacienty, neskutečné, krásné, milé a s láskou. A to poznáte, že to není hrané, když přijdete jen občas, my tam byli opravdu často.
Od lékařů po zdravotníky a pomocný personál - velká pochvala a úcta před takovými lidmi, kteří si své povolání zvolili jako poslání. Můžete být na toto oddělení právem hrdý. Pokud jsou všechna oddělení nemocnice jako toto, klobouk dolů.
S pozdravem a přáním všeho dobrého při Vaší náročné práci, Mgr. Lenka Macháčková – dcera.“
Jménem našich zdravotníků upřímně děkujeme za upřímná slova, která nám dodávají motivaci do další práce.

 

387561693_179668198514448_43677392735021.jpg (JPG 1024x1024px )

 

Hledat na webu