info@nembce.cz

Injekční aplikace ozonu

Díky dotačnímu programu jsme pořídili přístroj OZO2FUTURA PLUS, který vyrábí medicinální ozon z čistého kyslíku. Využití ozonu v lékařství je širokospektré.
Díky tomuto přístroji nabízíme pacientům aplikaci O3 do měkkých tkání u bolestivých stavů pohybového aparátu či poúrazových i funkčních poruch. Injekční aplikace ozonu zlepšuje prokrvení tkání, urychluje odstranění reflexních změn, redukuje otok, zánět a bolest.
Terapii ozonem indikuje lékař, stejně tak potřebný počet injekcí. Úlevný účinek se u pacientů dostavuje brzy a je dlouhodobý.

Lékařská pohotovostní služba pro děti a dorost bude v sobotu 20.07.2024 v provozu v době od 08:00 do 16:00 hodin. V neděli 21.07.2024 platí klasická ordinační doba, a to od 08:00 do 20:00 hodin.

Mimo uvedenou ordinační dobu je k dispozici pohotovostní služba pro děti a dorost ve Fakultní Dětské nemocnici, Černopolní 9, s nepřetržitým provozem.

Děkujeme za pochopení.