info@nembce.cz

Poděkování naší sestřičce

Naše skvělá dlouholetá zaměstnankyně, sestřička Libuše Bezděková, odešla po více jak 40 letech práce do starobního důchodu. Celý profesní život pracovala v naší nemocnici. Nejdříve působila na chirurgickém oddělení a poté na intenzivní péči na oddělení MIRPB. Nyní v nemocnici zůstala pracovat na dohodu o pracovní činnosti, kdy i nadále vypomáhá ve službách.
Děkujeme za obrovské pracovní nasazení i za úžasný kolegiální přístup.

Lékařská pohotovostní služba pro děti a dorost bude v sobotu 20.07.2024 v provozu v době od 08:00 do 16:00 hodin. V neděli 21.07.2024 platí klasická ordinační doba, a to od 08:00 do 20:00 hodin.

Mimo uvedenou ordinační dobu je k dispozici pohotovostní služba pro děti a dorost ve Fakultní Dětské nemocnici, Černopolní 9, s nepřetržitým provozem.

Děkujeme za pochopení.