Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Nemocnice
Boskovice

Bezpečí
Důvěra
Péče

  (+420) 516 491 111
  info@nembce.cz

Sestra Sympatie

Celostátní soutěž Sestra Sympatie

V pátek proběhl závěrečný galavečer již jedenáctého ročníku celostátní soutěže Sestra Sympatie. Od loňského června probíhala registrace a hlasování veřejnosti o přihlášených účastnících, ze kterého vznikla finálová skupina sestřiček.
Za naši nemocnici postoupily do finálového kola hned dvě šikovné kolegyně, Helena Havlová z oddělení následné péče a Iveta Vybíhalová z interního oddělení B. Finálové kolo se konalo v Praze na Žofíně a porota byla složená z vybraných odborníků v oblasti zdravotnictví. Účastnice odpovídaly na otázky, které jim kladli porotci, a předvedly promenádu v pracovních oděvech. Na místě pak hlasovali přítomní hosté za pomocí vstupenek. Celým večerem provázeli Petr Rychlý a Vojtěch Bernatský.
Naše skvělé kolegyně se sice mezi čtveřici hlavních vítězek nedostaly, ale i tak je jejich úspěch poděkováním za perfektní práci, kterou odvádějí. Za naši nemocnici jim pak patří obrovské díky za skvělou reprezentaci. Gratulujeme jim k účasti ve finálovém kole a přejeme spoustu nejen pracovních úspěchů!

 

Hledat na webu