Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Nemocnice
Boskovice

Bezpečí
Důvěra
Péče

  (+420) 516 491 111
  info@nembce.cz

Otevření revitalizovaných čekáren

Ve čtvrtek jsme za účasti zástupců města, dodavatelské firmy a projektanta oficiálně převzali revitalizované prostory čekáren v ambulantním traktu ve druhém patře nemocnice. 

Stavební práce byly zahájeny v říjnu a vynutily si částečnou uzavírku ambulancí z důvodu provádění rekonstrukce podlahy. Dokončovací práce probíhaly pak již za plného provozu. Investorem tohoto projektu je Město Boskovice a generálním dodavatelem stavby společnost K-Keramika Boskovice. 

Celkově si úpravy vyžádaly investici zhruba 1.700.000 Kč. Byla kompletně vyměněna podlaha, opraveny elektroinstalace a osvětlení, instalovány speciální protipožární dveře, provedena výmalba a osazení nábytkem a další nutné doplňující práce. Celý prostor je vybaven moderními odolnými materiály, ať již se jedná o podlahu či mobiliář.

Do ambulantního segmentu vedle ordinací ORL a diabetologie přibude od nového roku ambulance praktického dětského lékaře a posléze i logopedie. K dětské ambulanci náleží i samostatná čekárna s dětským koutkem.

 

 

 

Hledat na webu