Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Nemocnice
Boskovice

Bezpečí
Důvěra
Péče

  (+420) 516 491 111
  info@nembce.cz

Stavební úpravy čekáren

Dnes jsme zahájili stavební úpravy čekáren u ambulancí ve 2. patře nemocnice. Nachází se zde ambulance ORL MUDr. Albertová a MUDr. Roglič, diabetologická ambulance MUDr. Mejzlík a chirurgická ambulance MUDr. Marek. 

K provedení úprav podlahy a k výměně vstupních dveří bude nutné provoz ambulancí zastavit po nezbytně nutnou dobu. K uzavření dojde po dobu 3 týdnů od 31.10.2022 do 20.11.2022.

V těchto dnech nebudou provozovány ORL ambulance. Ambulance MUDr. Mejzlíka bude po tuto dobu přemístěna do přízemí nemocnice do prostor Lékařské pohotovosti pro dospělé. Chirurgická ambulance se stěhuje do jiných prostor mimo nemocnici. 

Další stavební činnosti budou probíhat za provozu ambulancí převážně v odpoledních hodinách a o víkendových dnech. Pro pacienty budou tyto práce znamenat omezení zejména

v počtu míst k sezení, omezenému prostoru v čekárně nebo diskomfortu v důsledku pohybu dělníků či uložení materiálu. Práce budou hotové dle harmonogramu do konce roku.

Čekárny je nutné z technických důvodů opravit, a proto děkujeme pacientům za pochopení a omlouváme se za potíže, které se stavební činností v těchto prostorách souvisí.

 

 

 

Hledat na webu