Dárky pro nejmenší pacienty

Dětské oddělení Nemocnice Boskovice s.r.o. obdrželo finanční dar ve výši 36 433,-Kč od firmy Kooplast, s.r.o., Boskovice na zakoupení 5 ks CD pohádek, 1 ks Albi tužky/ZOO, 3 ks tabletů s ochrannými pouzdry, 2 ks radiomagnetofonů a 1 ks kávovaru.

Díky tomuto sponzorskému daru můžeme našim nejmenším pacientům nabídnout různé druhy zábavy při jejich hospitalizaci a tím zkrátit dlouhé chvíle na lůžku, např. poslechem některé z krásných pohádek.

Jejich maminky budou určitě rády za šálek dobré kávy ze zakoupeného kávovaru.

Věříme, že se tyto možnosti setkají s úspěchem a nadšením a vykouzlí úsměv na tvářích našich nejmenších pacientů.

Děkujeme tímto jednateli společnosti Kooplast, s.r.o. panu Ing. Radku Řehořovi za finanční dar pro naše malé pacienty.

Prim.MUDr.Vladimír Zemánek

Náměstek pro LPP

Vážení pacienti, s ohledem na nepříznivou epidemiologickou situaci zatím stále trvá omezení neakutních plánovaných operačních výkonů.