Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Nemocnice
Boskovice

Bezpečí
Důvěra
Péče

  (+420) 516 491 111

Očkovací centrum

Očkování proti onemocnění COVID-19 probíhá každé úterý od 7 do 14 hodin, a to i mezi vánočními svátky 28. prosince. K dispozici je jednodávková vakcína Janssen nebo dvoudávková vakcína Pfizer. Očkujeme i bez předchozí rezervace v době od 7:00 do 14:00 osoby od 12 let, děti 12-15 let v doprovodu zákonného zástupce. Od pondělí 29. listopadu je dále pro osoby starší 60 let a chronicky nemocné zkrácena lhůta pro třetí dávku na 5 měsíců. 

Očkování mohou v našem očkovacím centru absolvovat i samoplátci, tedy osoby bez veřejného zdravotního pojištění, včetně cizinců, a to od 12 let věku. Přímá platba za očkování je pro samoplátce ve výši 400 Kč za aplikaci jedné dávky vakcíny. K vakcinaci se lze registrovat přes centrální systém https://registrace.mzcr.cz/,

kde jsou pro cizince informace i v jimi zvoleném jazyce. K očkování je však možné dostavit se i bez této předchozí registrace, a to vždy v úterý od 7:00 do 14:00. Cizinci předloží platný cestovní doklad a dále buď povolení k pobytu v ČR, vízum nebo doklad o tom, že se jedná o občana EU s potvrzením o pobytu v ČR.

Vážení pacienti, s ohledem na nepříznivou epidemiologickou situaci zatím stále trvá omezení neakutních plánovaných operačních výkonů.

Hledat na webu