Očkování

V souladu s metodikou Ministerstva zdravotnictvím bude vakcinace proti onemocnění COVID-19, včetně přeočkování posilující třetí dávkou, probíhat prostřednictvím praktických lékařů, kteří budou zásobeni dostatečným počtem vakcín Comirnaty (PfizerBioNTech). Pokud je tato cesta pro Vás jednodušší, kontaktujte s možnostmi očkování právě Vašeho registrujícího praktického lékaře.

Očkování v našem očkovacím centru nadále probíhá pro veřejnost vždy v úterý od 07:00 do 14:00 hodin, a to i bez předchozí registrace. Očkujeme vakcínami Comirnaty (dvoudávková, pro všechny očkované věkové skupiny) a Jannsen (jednodávková, pro osoby starší 18 let). Pro přeočkování třetí dávkou je určena vakcína Comirnaty (PfizerBioNTech).

Vážení pacienti, s ohledem na nepříznivou epidemiologickou situace zatím stále trvá omezení neakutních plánovaných operačních výkonů.