Oddělení ARO obdrželo dar

Oddělení ARO Nemocnice Boskovice s.r.o. obdrželo finanční dar od firmy RABBIT Trhový Štěpánov, a.s. na zakoupení resuscitačního vozíku s příslušenstvím, který bude využíván k dopravě přístrojů a všech pomůcek určených k resuscitaci pacientů v celém areálu nemocnice, ve výši 38 384,- Kč.

Vozík je z řady Metal Line PROFI od firmy KLARO spol. s.r.o., s nejvyšší kvalitou a zpracováním za použití špičkových materiálů. Tato řada je vhodná pro použití v nejnáročnějších provozech, ve kterých je požadováno sterilní prostředí, případně vysoká mechanická, tepelná nebo chemická odolnost, únosnost apod.

Tento resuscitační vozík oddělení ARO využije nejen při resuscitacích pacientů v nemocnici, ale i k lékařským zákrokům jako je např. elektrická kardioverze za pomoci defibrilátoru apod.

Děkujeme tímto firmě RABBIT Trhový Štěpánov, a.s. v zastoupení panem Danielem Luskem za finanční dar pro naše pacienty v kritickém stavu.

Prim. MUDr. Vladimír Zemánek