18.6.2021

Naše nemocnice reaguje na velký zájem ze strany veřejnosti o očkování přímo v boskovickém regionu. Po domluvě s JMK jsme upravili algoritmus provádění vakcinací a zachováme i nadále provoz očkovacího centra. Zájemci se tedy mohou i nadále registrovat přímo do

15.6.2021

Jednatel Nemocnice Boskovice s.r.o. vyhlašuje výběrové řízení.

14.6.2021

Nemocnice Boskovice s.r.o. v souladu s Mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví a s ohledem na příznivou epidemiologickou situaci umožní od pondělí 14.06.2021 návštěvy hospitalizovaných pacientů za následujících podmínek.

9.6.2021

V souladu s očkovacím schématem Ministerstva zdravotnictví a po dohodě s Jihomoravským krajem ukončí naše očkovací centrum svou činnost pro osoby starší 16 let k poslednímu červenci. Vzhledem k časovému odstupu mezi oběma dávkami vakcíny budou poslední prvovakcinace u nás podány příští pátek 18. června. Poté již nebude možné se k nám registrovat. Volné sloty jsou do tohoto data k dispozici přes centrální rezervační systém.Další očkování dospělých bude probíhat především ve velkých očkovacích centrech.Děkujeme za pochopení.

25.5.2021

Od středy 26. května očkujeme v nových prostorách.

21.5.2021

Resuscitační vozík pro pacienty v kritickém stavu

Zobrazit více