Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Nemocnice
Boskovice

Bezpečí
Důvěra
Péče

  (+420) 516 491 111
  info@nembce.cz

Aktuality

 

 

22.9.2023

Krásnou pochvalu nám zaslal PaedDr. Jiří Staněk, který byl hospitalizován na našem interním oddělení. Z jeho dopisu citujeme:

19.9.2023

Silný lidský příběh si prožila paní Alena, která se s námi o něj podělila. I přes všechno úsilí je bohužel někdy lékařská věda krátká, ale jsme velmi rádi, že v případě paní Aleny má příběh šťastný konec. Přejeme jí i její dceři Leničce hlavně pevné zdraví a ať spolu zažijí spoustu krásných chvil, které jim pomohou zapomenout na to špatné. "Ráda bych se s Vámi podělila o svůj příběh. V roce 2021 v prosinci se nám stala hrozná věc, byla jsem ve 22. týdnu těhotenství s dvojčátky a bohužel jsem se probudila s hroznými bolestmi. Okamžitě jsme se rozjeli do nemocnice Boskovice, tam se mě ujala paní doktorka Stopjaková a následně se o mě staral pan primář Machač. Dělali maximum, aby dvojčátka zachránili, dokonce jsem byla 3x na operaci, kde se snažili zašít čípek a udržet miminka. Bohužel se miminka nedařilo zachránit a já jsem o ně přišla. I přesto, co jsem zažila, mi nesmírně pomohli. Moc jim za to děkuji, hlavně panu primáři, že dal dohromady moje tělo. Psychiku jsem musela zvládnout já sama. Ale teď trochu pozitivní energie.Další rok 2022 jsem v květnu opět otěhotněla a v roce 2023 v lednu jsem u vás v nemocnici porodila. Byl to krásný porod a musím poděkovat porodní asistence Martínkové, jak se o mě krásně cely porod starala a v neposlední řadě děkuji celému oddělení, jak gynekologickému, tak i na oddělení šestinedělí. Teď mám krásnou, zdravou, půlroční holčičku. A chtěla jsem jen říct, když bych si měla vybrat kam rodit, tak do Boskovic, a když bych si měla vybrat kam jet, když by nastaly komplikace, tak zase do Boskovic.Děkuji za vše z celého  Zdraví vás moje Lenička, moje štěstí 🍀"

13.9.2023

Nemocnice Boskovice s.r.o. vyhlašuje Výběrové řízení na pozici Primář/ka dětského oddělení. Více informací naleznete níže.

7.9.2023

V rámci dotačního programu React EU jsme pořídili vyhřívané novorozenecké lůžko Babyroo. Jedná se o zcela nový špičkový přístroj, který firma Draeger vyvinula pro kvalitní a bezpečnou péči o novorozence při poporodní adaptaci.

5.9.2023

Nemocnice Boskovice s.r.o. vyhlašuje Výběrové řízení na pozici Ekonomicko-technického náměstka. Více informací naleznete níže.

31.8.2023

Naše nemocnice obdržela dar v podobě novorozeneckých pelíšků a dek v hodnotě 50.000 Kč od motorkářského spolku Kiliangang.

24.8.2023

V červenci se v naší porodnici narodilo 59 dětí, kdy výraznou převahu měli chlapečci

23.8.2023

V naší lékárně nabízíme za výhodné ceny produkty dentální péče.


Zobrazit více

Hledat na webu