info@nembce.cz

25.5.2022

Díky Nadačnímu fondu Muži proti rakovině jsme obdrželi finanční příspěvek ve výši 100.000 Kč na pořízení semirigidního ureteroskopu. Jedná se o specifický přístroj používaný při urologických operačních výkonech. Přístroj se používá k diagnostickým i terapeutickým zákrokům u pacientů s různými onemocněními močových cest. Pro pacienty je užití tohoto typu moderního přístroje bezpečné, s minimálním rizikem vedlejších komplikací.

5.5.2022

S účinností od 05.05.2022 se ruší povinné používání respirátorů v prostorách nemocnice.

21.3.2022

Naši nemocnici dnes navštívil ministr zdravotnictví Vlastimil Válek. Na přínosném jednání byly projednány aktuální otázky rozvoje nemocnice.

15.3.2022

Ambulance při Dětském oddělení Nemocnice Boskovice nabízí péči o děti, které byly nuceny odejít se svými rodinnými příslušníky z Ukrajiny.

4.3.2022

Ve spolupráci s Jihomoravským krajem naše nemocnice odeslala na pomoc Ukrajině zdravotnický materiál a léčivé přípravky v hodnotě téměř 100.000 Kč. Jedná se především o obvazový materiál, pomůcky k ošetření ran, dezinfekce, léky proti horečce a nachlazení, kapky do očí, spreje do nosu a další základní potřeby jak pro dospělé, tak pro děti.

3.3.2022

Nyní je možné nechat se očkovat proti onemocnění COVID-19 vakcínou Nuvaxovid od firmy NOVAVAX.  Jedná se o vakcínu ve dvoudávkovém očkovacím schématu s intervalem 21 dní mezi dávkami. Očkovací látka je určena pro osoby starší 18 let a nelze ji podat jako posilovací třetí dávku.

23.2.2022

S účinností od 1.3.2022 dochází k omezení provozní doby našeho očkovacího centra.

19.1.2022

Děkujeme společnosti DISK Multimedia, s.r.o., která darovala našemu oddělení intenzivní péče MIRP B kávovar s bohatým příslušenstvím. Dar předala zástupkyně společnosti přímo na oddělení.

Zobrazit více