14.1.2021

Ředitel VOŠ a SŠ Boskovice Pavel Vlach předal osobně ve středu 13. ledna 2021 dar školy zdravotníkům z Covid centra Nemocnice Boskovice s.r.o.

11.1.2021

Nemocnice Boskovice s.r.o. v souladu s pokyny Ministerstva zdravotnictví zahájila vakcinaci svých zdravotníků proti onemocnění COVID-19. V nejbližších dnech bude proočkováno zhruba 200 osob, které se po uplynutí stanovené lhůty podrobí i druhé očkovací dávce. Dobrovolné očkování zdravotníků bude v následujících dnech pokračovat v závislosti na dodání dalších očkovacích látek.

8.1.2021

Kapnografy pro pacienty v kritickém stavu

5.1.2021

Stejně jako v loňském roce nebyli ani dospělí, ani děti, kteří museli zůstat během vánočních svátků v naší nemocnici, ochuzeni o dárečky pod stromečkem. K vánoční atmosféře přispěli dobrovolní dárci ve sbírce „Vánoce v nemocnici Boskovice – dárky pro hospitalizované pacienty“, kterou nemocnice před Štědrým dnem zorganizovala. Díky nim se podařilo vybrat plno hodnotných dárků pro všechny pacienty, kteří byli v naší nemocnici hospitalizováni.

5.1.2021

Dne 1.1.2021 byla uvedena do funkce primářky Dětského oddělení naší nemocnice MUDr. Dagmar Dítětová. Nahradila primáře MUDr. Michala Klimoviče, Ph.D., který oddělení vedl od roku 2013.

5.1.2021

Na první miminko letošního roku si porodníci v naší nemocnici počkali až do 2.1. 2021. Ve 2.51 přivítali na svět holčičku, která od rodičů dostala jméno Anděla. Andělka vážila 3 500 gramů a měřila 49 centimetrů.

16.12.2020

Epidemiologická opatření

14.12.2020

Při příležitosti odchodu do důchodu patří naše velké poděkování dlouholeté pracovnici paní Olze Slezákové, která před neuvěřitelnými téměř čtyřiceti lety nastoupila do naší nemocnice. Nejprve pracovala v přijímací kanceláři a poté na pozici asistentky jednatele.

Zobrazit více

Vážení pacienti, v souladu s pokynem Ministerstva zdravotnictví nelze v současné epidemiologické situaci provádět plánované neakutní výkony. Sledujte naše webové stránky, kde uvádíme podrobnosti a aktuální opatření.