30.3.2021

Chronicky nemocní pacienti se mohou registrovat k očkování proti onemocnění COVID-19. Registrace je možná na základě kódu, který pacient obdrží od svého ošetřujícího lékaře.

24.3.2021

Včera nám zástupci firmy FARMOS.cz přivezli pro naše zdravotníky pracující na covidových odděleních balíčky regionálních potravin, které jsou nejen energetickou vzpruhou, ale také velkým psychickým povzbuzením pro všechen personál. Děkujeme, že jste v tom spolu s námi! Velmi si vážíme Vaší podpory!

4.3.2021

Aktuální epidemiologická opatření

15.2.2021

Vedení nemocnice Boskovice poděkovalo studentům zdravotnické Vyšší odborné školy Boskovice a Střední zdravotnické školy Blansko za jejich pomoc při zvládání epidemie COVID-19. Za všechny studenty, kteří se stali vítanou posilou personálu na různých odděleních v naší nemocnici, přijaly poděkování a kytičku dvě studentky a paní učitelky z jednotlivých škol.

5.2.2021

Nemocnice Boskovice s.r.o. zahajuje od pondělí 08.02.2021 očkování veřejnosti proti onemocnění COVID-19. Přihlašování k očkování je nutné provést přes centrální registrační systém na tomto odkazu: Očkování Covid-19 | Reservatic.

22.1.2021

Nemocnice Boskovice s.r.o. zřizuje očkovací centrum pro provádění vakcinace proti onemocnění COVID-19. Provoz pro veřejnost bude zahájen v souladu s pokyny Ministerstva zdravotnictví a Jihomoravského kraje zhruba v polovině února v závislosti na dodávkách vakcíny. Registrovaní uchazeči budou centrálním rezervačním systémem automaticky informováni o volných termínech očkování. Očkovací centrum bude umístěno v přízemí nemocnice se vstupem ze dvora po průchodu vrátnicí a bude viditelně označeno.

14.1.2021

Ředitel VOŠ a SŠ Boskovice Pavel Vlach předal osobně ve středu 13. ledna 2021 dar školy zdravotníkům z Covid centra Nemocnice Boskovice s.r.o.

11.1.2021

Nemocnice Boskovice s.r.o. v souladu s pokyny Ministerstva zdravotnictví zahájila vakcinaci svých zdravotníků proti onemocnění COVID-19. V nejbližších dnech bude proočkováno zhruba 200 osob, které se po uplynutí stanovené lhůty podrobí i druhé očkovací dávce. Dobrovolné očkování zdravotníků bude v následujících dnech pokračovat v závislosti na dodání dalších očkovacích látek.

Zobrazit více