info@nembce.cz

3.2.2023

V loňském roce se u nás narodilo celkem 798 dětí. Chlapců bylo 420, holčiček 378. Nejvíce dětí se narodilo v měsíci červnu, a to 87. Naopak nejméně dětí se narodilo v lednu, 51 dětí.

19.1.2023

Podle doporučení Krajské hygienické stanice jsou s ohledem na vysoký výskyt respiračních onemocnění do odvolání zakázány návštěvy na všech lůžkových odděleních naší nemocnice, vyjma zákonných důvodů a přítomnosti otce u porodu.

5.1.2023

Alergologická ambulance MUDr. Ošmerové ukončila svou činnost

5.1.2023

První letošní miminko se v naší porodnici narodilo 2. ledna v 8:09 hodin. Jmenuje se Vojtěch, váží 3.170 g a měří 48 cm. Gratulujeme rodičům a přejeme malému Vojtíškovi, aby ho provázelo jen to nejkrásnější celým jeho životem.

3.1.2023

Proti COVID-19 očkujeme NOVĚ V PROSTORÁCH AMBULANCE DĚTSKÉHO LÉKAŘE. Nachází se ve druhém patře ambulantního traktu, vedle ambulance ORL.

16.12.2022

Ve čtvrtek jsme za účasti zástupců města, dodavatelské firmy a projektanta oficiálně převzali revitalizované prostory čekáren v ambulantním traktu ve druhém patře nemocnice.

9.12.2022

Naši nemocnici navštívil Mikuláš v doprovodu anděla a dvou čertů. Zavítal na obě stanice dětského oddělení a na oddělení následné péče.

1.12.2022

Jako každý rok naše nemocnice pořádá sbírku dárků pro hospitalizované pacienty, kteří nemají možnost vrátit se na vánoční svátky do svých domovů, aby strávili vánoční čas se svými rodinami a blízkými. Myslíme na naše pacienty i v těchto časech, kdy jim chceme dopřát stejnou radost a nadšení. Darujte maličkost a vytvořte tak úsměv na každé tváři. Budeme rádi, když spolu s vámi potěšíme každého.

Zobrazit více